Startlijsten 2017

Controleer of alle gegevens kloppen. Indien dit niet het geval is, dan kun je een e-mail sturen naar sttneu@gmail.com. We proberen dit dan zo spoedig mogelijk te herstellen.

Er zijn inmiddels 201 inschrijvingen

De regelementen: Noordelijk reglement trekkertrek.

standaard

0-2500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
2.5.01 Eppo Riemersma Lettelbert International 633
2.5.02 Gert Vogelzang Boerakker International 633
2.5.03 Brandon Wijnalda Tolbert International 523
2.5.04 Gerke Vogelzang Boerakker Inter 633
2.5.05 Jaco van Houten Boerakker International 633
2.5.06 Job Stenekes Noordhorn John Deere 1120
2.5.07 Sjoerd de Bos de Knipe Same minitauro 60dt
2.5.08 Dick de Leeuw Nieuwebrug Deutz 6005
2.5.09 Rolf Westers Zuidhorn International 423
2.5.10 Marvin Gritter Boerakker International 533
2.5.11 Tomas Radema Visvliet David Brown 885
2.5.12 Martin Oudshoorn Anjum Deutz 5505
2.5.13 Inge Bouma Oldehove IHC 553
2.5.14 Peter Veenstra Doezum International 633
2.5.15 Henno Heijs de Wilp Inter 633
2.5.16 Koen Wildschut Zevenhuizen David Brown 8990
2.5.17 Jan Zwama Leek International 433
2.5.18 Jan Hingstman Loon Ford major
2.5.19 Fokke Jurjen Bergsma Elahuizen Same Minitauro 60
2.5.20 Hendrik jan Horinga Enumatil Fendt 103

2500-3500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
3.5.01 Jouke Bouma Oldehove IHC 856
3.5.02 Sander Ploeg de Wilp International 724
3.5.03 Jan Roelf Hartlief Donderen Fendt 105
3.5.04 Raymond Kersaan Oldehove International 844s
3.5.05 Johan Nell Vierhuizen Fendt 307 LS
3.5.06 A vd Wijk Boelenslaan Inter 946
3.5.07 Roy de Vries Westergeest Massey Ferguson 265
3.5.08 Eveline Stavenga Kollum International 724
3.5.09 Geert van Maldegem Vierhuizen Massey Ferguson 675
3.5.10 Sjoerd de Vries de Knipe Leyland 272
3.5.11 Willem Pander Gorredijk Deutz 8006
3.5.12 Bert jan Hofstra Oudehorne International 844
3.5.13 SJ Tjoelker Rottevalle Fendt 105LS
3.5.14 Rene Mulder Houwerzijl New Holland 5640
3.5.15 Peter Westgeest Houtigehage Inter 844-s
3.5.16 Rene Westgeest Houtigehage Fendt 308 LS
3.5.17 Bas Tolboom Niehove International 644
3.5.18 Wim de With Boerakker Fendt 106 LS
3.5.19 Robert Wijnalda Tolbert International 844-S
3.5.20 Gerwin Wijnalda Tolbert International 724
3.5.21 Hendrik jan Horinga Enumatil Fendt 103
3.5.22 Hielke Terpstra Grijpskerk

3500-4500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
4.5.01 J Holtrop Lutjegast Deutz 8006
4.5.02 Jarno Hofsteenge Norg Deutz 7506
4.5.03 Jacob Wildschut Zevenhuizen Inter 844
4.5.04 Koen Wildschut Zevenhuizen Inter 856XL
4.5.05 Luut van Loo Doezum Deutz DX110
4.5.06 Dirk van Haaften Marum Case IH 845Xl
4.5.07 Koen van Blotenburg Westergeest Deutz 10006
4.5.08 Wim Verburg Westergeest Massey Ferguson 675
4.5.09 Ruben Veenstra de Knipe International 1046
4.5.10 Danny de Jong Zevenhuizen Ford 6500
4.5.11 Rene Mulder Houwerzijl New Holland 5640
4.5.12 Bart Westgeest Houtigehage New Holland TL90A
4.5.13 Cor Mechielsen Oldehove Renault
4.5.14 Petra Boersema Oldekerk Deutz 1006
4.5.15 Jacob Methorst Oudehorne Valmet 705
4.5.16 Douwe Wijnalda Tolbert International 1046
4.5.17 Chiel Wichink Kruit Veenhuizen John Deere 3130
4.5.18 Pieter Bruinsma Oudemirdum International 1046
4.5.19 Wilco de Bruin Alteveer John Deere 3120

4500-5500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
5.5.01 J Holtrop Lutjegast Deutz dx 630
5.5.02 WH van der Wal Oudemirdum International 1246
5.5.03 Jordy Manning Drouwenermond Inter 956XL
5.5.04 Gertjan Wewens Ter Apel Ford 6810
5.5.05 Miranda Krabben Taarlo Case IH 1056XL
5.5.06 Popke de Boer Sebaldeburen International 856XL
5.5.07 Ilse de Boer Sebaldeburen International 956 XL
5.5.08 Luut van Loo Doezum International 1255 XL
5.5.09 Ard Stavenga Oldehove Case 1056XL
5.5.10 H Brouwer Boelenslaan Inter 1246
5.5.11 Roel vd Mei de Knipe Fiat 1300
5.5.12 Mathijs Kloppenburg Grijpskerk Deutz DX110
5.5.13 Erik Tingen Haulerwijk Ford 8210
5.5.14 Anne van Dijk Gieten Case 1056XL
5.5.15 Henry van Tingen Haulerwijk Ford 8210
5.5.16 Bonne Poelma Pieterburen New Holland 7740
5.5.17 Henk Sinia Marum International 1056Xl
5.5.18 Tim Post Gasteren International 955
5.5.19 Joost Meijer Oldehove Deutz-fahr DX 6.30
5.5.20 Michiel Boersma Niehove Deutz Agrotron 115
5.5.21 Roy Selles Beilen Ursus 216
5.5.22 Wilko Vochteloo Smilde Massey Ferguson 1135
5.5.23 Sam Remmelink Een Massey Ferguson 2720
5.5.24 M Smits Yde MF 1104
5.5.25 H Smits Noordwijk Volvo BM 800
5.5.26 Catharinus Bruinsma Balk International 1046
5.5.27 Pieter Bentum Veendam Renault 133-54
5.5.28 Maine Ponne Jubbega Valmet 705
5.5.29 Petra Boersema Oldekerk Inetrnational 1246
5.5.30 Wim van de Hoek Boerakker Fendt 311
5.5.31 Julien Kuiper Midwolde Fendt 311

5500-7000 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
7.0.01 Frank Roeles Huis ter Heide Case IH 1056XL
7.0.02 Wieger Koopmans Eastermar Fendt 614S
7.0.03 Jelte de Vries Terwispel Ford TW20
7.0.04 Patrick van Rooijen Westergeest Claas Arion 640
7.0.05 Willem Venema Niekerk John Deere 6900
7.0.06 Willem Pander Gorredijk New Holland TS135A
7.0.07 Ricardo Adema Aduard Case International 1455XL
7.0.08 Robin Eitens Een West International 1455XL
7.0.09 Jille Vening Haulerwijk Inter 1455
7.0.10 Bram Pellekaan Haulerwijk Case 1455
7.0.11 Jacco Tuma Ulrum Massey Ferguson 6480
7.0.12 Eisbert Bouma Vierhuizen Massey Ferguson 6290
7.0.13 Thijs de Schutter Kloosterburen John Deere 6820
7.0.14 Arjan van der Lei Houwerzijl Massey Ferguson 5465
7.0.15 Stefan Houweling Grootegast International 1246
7.0.16 Demi Mulder Muntendam Deutz DX 160
7.0.17 Harco Smid Noordhorn Case IH Maxxum 115
7.0.18 Hielke Mulder Houwerzijl New Holland TM155
7.0.19 Tim Post Gasteren International 955
7.0.20 Jaron Rozema Niezijl John Deere 6610
7.0.21 Mark Selles Beilen Fiat 180-90
7.0.22 Harold Bouwman Ulrum Ford 9600
7.0.23 Henri Horenga Lutjegast John Deere 6600
7.0.24 Carlo vd Hoek Noordwijk Case 1255 XL
7.0.25 Julien Kuiper Midwolde Fendt 311
7.0.26 Martijn Claassen Vierhuizen John Deere 6620

7000-9000 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
9.0.01 Raymond Wierenga Oldehove Case CVX 140
9.0.02 Henk Stavenga Kollum John Deere 4055
9.0.03 Ivo Louwes Zevenhuizen International 1455XL
9.0.04 Christian Buursema Haulerwijk Inter 1455
9.0.05 M van Houten Haulerwijk Case 1455
9.0.06 Tjeerd de Vries Hallum Fiat 180-90
9.0.07 T Minkema Leeuwarden John Deer 7810
9.0.08 Jacco Tuma Ulrum Massey Ferguson 6480
9.0.09 Martijn Claassen Vierhuizen John Deere 6620
9.0.10 Tim Knol Zoutkamp Renault Ares 735RZ
9.0.11 Jasper Martini Oldehove John Deer 6830
9.0.12 Thijs Mechielsen Oldehove John Deere 6830
9.0.13 Christiaan Mechielsen Oldehove John Deere 6830
9.0.14 Niels Kruizenga Onderdendam John Deere 7530
9.0.15 Klaas Jan Mulder Houwerzijl New Holland TM165
9.0.16 Arjan Maters Niekerk Massey Ferguson 7480
9.0.17 Marvin Gritter Nuis John Deere 6150r
9.0.18 Cees de Vries Marum Deutz DX160
9.0.19 Jeroen Postema de Wilp John Deer 4640
9.0.20 Henk Sinia Marum Ford TW35
9.0.21 Rolf Ubels Ulrum New Holland T 7040
9.0.22 Martha Roose Enumatil John Deere 7710
9.0.23 Cor vd Velde Niekerk John Deere 7710
9.0.24 Jeanine Rozema Oostwold John Deere 6210R
9.0.25 Mark Moes Den Horn John Deere

9000-11000 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
11.0.01 Tjeerd de Vries Hallum New Holland G240
11.0.02 Leo Mechielsen Oldehove John Deere 7810
11.0.03 Cees de Vries Marum Deutz DX160
11.0.04 Jan Veenstra Grootegast Fendt 815
11.0.05 Arie Beverloo Lutjegast Fendt 828
11.0.06 Bart v/d Velde Lutjegast Fendt 930
11.0.07 Friso Wierda Lutjegast John Deere 7710
11.0.08 Johannes Hendriks Den Horn nh 8870
11.0.09 Gert Rozema Oostwold John Deere 7920
11.0.10 Nienke de Jong Lutjegast New Holland T7.270
11.0.11 Dennis Wierda Lutjegast Fendt 926
11.0.12 Bert Fransens John Deere 7830

hobby

0-3500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
hs 3.5.01 Jan Brouwer Langezwaag Belarus bx100
hs 3.5.02 Fokke de Vries Langezwaag Volvo BM 700

3500-5500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
hs 5.5.01 Jan roelf Hartlief Donderen Fendt 600
hs 5.5.02 Arjen Mulder Langezwaag Inter 1246
hs 5.5.03 Bouke van Dijk Gieten Inter 1055
hs 5.5.04 Jille Veening Boerakker Case 845
hs 5.5.05 Jacob Methorst Oudehorne Volvo BM 810

5500-7000 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
hs 7.0.01 Wienco Remmelink Een Massey Ferguson 3670
hs 7.0.02 Miko ten Hoor Waskemeer Fiat 160-90
hs 7.0.03 Hepke Beintema Waskemeer Volvo BM 810
hs 7.0.04 Marcel Rinsema Langezwaag Inter 1455
hs 7.0.05 Wilko Hoogeveen Boerakker Massey Ferguson 1155
hs 7.0.06 Kees van Luit Inter

sport

0-2500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
sp 2.5.01 LMb Roeters Een Fendt
sp 2.5.02 Mathijs Kloppenburg Grijpskerk Deutz
sp 2.5.03 Alexander Berghuis Niekerk Ford
sp 2.5.04 Ferdinand Swarts Alteveer John Deere
sp 2.5.05 Richard Kiekebeld Oldekerk Fiat
sp 2.5.06 Bertus van Dijk Cothen International 724

2500-3500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
sp 3.5.01 Robert Kloppenburg Sebaldeburen Deutz
sp 3.5.02 Alexander Berghuis Niekerk Ford
sp 3.5.03 Maine Ponne Jubbega Volvo BM 700
sp 3.5.04 Benny Jelsma Oldekerk Fiat
sp 3.5.05 Jan Bruurs Grijpskerk Volvo BM
sp 3.5.06 Pita van Dellen Grijpskerk Volvo BM
sp 3.5.07 Bertus van Dijk Cothen International 724
sp 3.5.08 Roeters

3500-4500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
sp 4.5.01 Henry van Regteren Burum John Deere 6620
sp 4.5.02 Ben Storteboom Kornhorn John Deere
sp 4.5.03 Team van regteren Grijpskerk Inter
sp 4.5.04 Gert Jan Van Dellen Deutz

4500-5500 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
sp 5.5.01 Koen Bosgraaf Kommerzijl John Deere 6620
sp 5.5.02 OJ Storteboom Kornhorn John Deere
sp 5.5.03 Teake-jan Hoogeveen Boerakker Massey Ferguson 1155
sp 5.5.04 Team van Regteren Grijpskerk Inter
sp 5.5.05 J D van Dellen Deutz 13006

supersport

2500-3600 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
ssp 3.6.01 Fokke Henk Huisma Sebaldeburen Ford
ssp 3.6.02 Gert Van Dellen Deutz
ssp 3.6.03 Pietertje van de Jagt Ford

oldstock

0-1400 kg

Startnummer Deelnemer Woonplaats Merk + Type trekker
1404 Rienko Akker Noordwijk MF TEF v6
1405 Jilke Marinus Grootegast MF TEF
1408 Peter Koster Oldekerk MF TEF v8
1409 Wolter Tiekstra Sumar MF TED
1411 Jurjen Jensma Kollum MF TEF
1412 Patrick Smit Giethem MF
1419 Bernhard Kobus Niezijl John Deere